“Алексите” писаха шестица и на Самоводене, треньорът – с 2 гола

Публикувано на ср, 24 Апр. 2013
278 четения

Категорична победа с 6:0 грабна лидерът в “Б” регионалната група “Алекс ОК” (Шемшево) срещу състава на “Самоводене” в мач от 16-ия кръг. Обстановката на обновения стадион в Шемшево отново бе празнична, а публиката видя шест красиви гола. “Алексите” владееха играта през целия мач и нанизаха по три попадения през двете полувремена.
Домакините пропуснаха да поведат в самото начало, но пък гостите удариха греда след пряк свободен удар. Александър Апостолов откри в 16-ата минута, след като бе намерен от Георги Димов. Малко след това пък Апостолов върна жеста към Георги Димов, който покачи на 2:0. В 37-ата минута отново Апостолов се разписа, като топката се отклони от коляното му.
Танер Халилов вкара за 4:0 в 52-ата минута, изпълнявайки перфектно фаул. В средата на второто полувреме в игра влезе и играещият помощник-треньор Тихомир Тодоров. Ветеранът се отчете с две попадения – първо след извеждащ пас на Халилов, а 75-ата минута и с добавка след отбита от вратаря топка – 6:0.
“Алекс ОК”: Йорданов, Георгиев, Райков, Кирилов, Каралеев, Денев (56 Иванов), Минов (80 Харисков), Г. Димов, Халилов, Апостолов (62 Нензаров), Цветков (62 Тих. Тодоров).