“Алекс ОК” надигра “Дунав” (Вардим) с 9:3

Публикувано на пн, 29 апр. 2013
215 четения

12 попадения в много зрелищен двубой видя публиката в Шемшево, където “Алекс ОК” удари с 9:3 “Дунав” (Вардим). До 30-ата минута обаче гостите можеха да поведат, като възможност се откри пред Цветомир Петров, а Янислав Ячев нацели гредата.
Головете заваляха от 32-ата минута нататък. Танер Халилов откри след пас на Георги Димов за 1:0. Веднага след това Халилов центрира към Георги Цветков за 2:0. В 34-ата минута и Александър Апостолов се разписа – 3:0.
До почивката Георги Цветков също вкара, а Красимир Кръстев намали за “Дунав” – 4:1. Секунди преди края на полувремето Кирил Борисов удари съперник без топка и получи червен картон, оставяйки домакините в намален състав. В тази ситуация вардимци получиха и дузпа, но Йордан Йорданов нацели гредата.
С гол на Янислав Ячев гостите намалиха на 4:2, но в 57-ата и 63-ата минути Александър Апостолов стигна до хеттрик, а разликата набъбна на 6:2. Алеф Когоулу с далечен удар вкара за 6:3, но до края Танер Халилов на два пъти и Светослав Гърков докараха нещата до зрелищното 9:3.