“Академик” с втора пролетна победа

Публикувано на вт, 14 мар. 2017
110 четения

Подмладеният състав на “Академик” взе втора поредна победа, като би с 2:0 “Първа атомна” (Козлодуй).
Втора поредна пролетна победа записа подмладеният тим на “Академик”. В неделя свищовлии пречупиха коравите козлодуйци с 2:0. В 24-ата минута след центриране от фланга Лилян Маринов от движение опъна мрежата – 1:0. През първата част домакините имаха още няколко интересни комбинации, завършили с изстрели, а гостите се задоволиха да търсят изравняване предимно с далечни удари и при статични положения.
В 67-ата минута Стефан Трайков центрира от фаул, вратарят на козлодуйци не успя да отбие топката и Кристиян Иванов покачи на 2:0. До края Лилян Маринов можеше да отбележи нов гол.
“Горд съм със старанието и желанието за игра на момчетата. Смятам, че вече сме едно цяло, добре работещ екип. Не всичко ни се получава в пасовете, направихме и доста пропуски, но ние сме най-младият отбор в групата и тепърва ще подобряваме още нещата”, коментира треньорът Евгени Маринов.