Убедителни “виолетови” победи при гостуването на “Локо” (ГО)

Публикувано на ср, 17 апр. 2013
866 четения

По най-убедителен начин се представиха най-малките футболисти на “Етър 1924”. Децата и подготвителната група гостуваха на “Локомотив” (ГО) и взеха две чисти победи.
Детският отбор на “виолетовите” се наложи с категоричното 5:0. Христомир Дончев откри резултата в 26-ата минута, а после два гола добави Георги Денев в 29-ата и 44-ата минути. Ренал Бонджев вкара четвъртото попадение, а в 58-ата минута Денев оформи своя хеттрик и крайното 0:5.
Вторият отбор на етърци пък приемаше “Видима-Раковски” и загуби с 2:1. Мачът, игран в Самоводене, бе много интересен, като и трите гола паднаха един след друг. В 59-ата минута Дани Гайдарски откри за гостите, но веднага след центъра етърци изравниха чрез Николай Матев. Не бяха минали обаче и две-три минути, когато отново Дани Гайдарски донесе победата на “Видима”.
В подготвителната група първият тим на “Етър 1924” също би “Локо” (ГО) като гост. В този мач пък героят бе Кристиян Кънчев, който реши мача с два бързи гола в началото на втората част.
Вторият тим на “Етър 1924” в подготвителната подзонова група завърши с “Видима-Раковски” 1:1. Фелай Айдън откри за 0:1 в 36-ата минута, но веднага след това Бранислав Бобев изравни и резултатът не се промени до края.
Резултати, деца: “Етър 1924” II – “Видима-Раковски” 1:2, “Литекс” – “Академик” 3:0, “Янтра” – “Спартак” 3:5, “Локо” (ГО) – “Етър 1924” 0:5 и “Левски 2007” – “Сторгозия” 0:5.
Резултати, подг. група: “Етър 1924” II – “Видима-Раковски” 1:1, “Литекс” – “Академик” 5:1, “Янтра” – “Спартак” 0:2, “Локо” (ГО) – “Етър 1924” 0:2 и “Левски 2007” – “Сторгозия” 1:11.