ЦСКА спечели с 2:0 над “Етър” с два гола на Рафаел Енрике

Публикувано на ср, 20 юни 2018
221 четения

Първата контрола от подготовката на ЦСКА и “Етър”, играна в Панчарево, завърши 2:0 за домакините. И двете попадения отбеляза Рафаел Енрике през втората част. Красимир Балъков пусна в игра два различни отбора през двете полувремена.
Началото бе равностойно и в 9-ата минута етърци имаха възможност. Иван Вълчанов изпълни фаул, но Черниаускас улови без проблеми. Първата сериозна опасност бе за домакините в 22-ата минута, когато Христо Иванов чудесно извади в корнер удар под сглобката на Тиаго Родригес. Малко след това след хубав удар от фаул на ЦСКА топката бе отклонена и мина до гредата в корнер.
“Етър” имаше чиста възможност да поведе в 40-ата минута – отлична атака на Велко Батрович отляво завърши с центриране, но ударът на Иван Стоянов не намери целта, след като топката се отклони от негов съотборник.
Домакините бяха по-активният отбор след почивката, въпреки че и “болярите” имаха две възможности. В 54-ата минута след грешка в отбраната на ЦСКА трима етърци се озоваха с топката, но последва пас в засада. Три минути по-късно Ерик Почански проби отляво и центрира, но вратарят улови.
В 61-ата ЦСКА поведе с гол на Рафаел Енрике, а малко след това нацели и напречната греда чрез Тонислав Йорданов. Със самостоятелен пробив отново Енрике в 79-ата минута оформи крайното 2:0.
Следващата контрола на “Етър” е на 23 юни от 18:30 ч. срещу Дунав (Русе) в Трявна.
“Етър”: Христо Иванов, Артьом Артюнин, Венцислав Василев, Кольо Станев, Румен Руменов, Димо Атанасов, Яни Пехливанов, Иван Вълчанов, Велко Батрович, Иван Стоянов, Стефан Неделчев (Цветомир Цанков, Иван Скерлев, Валери Радославов, Чавдар Ивайлов, Симеон Иванов, Георги Пашов, Крум Стоянов, Иван Петков, Даниел Младенов, Ерик Почански, Антоний Балъков).