Три победи за младшата възраст на ХК “Локомотив” в зона “Мизия”

Публикувано на чт, 25 февр. 2016
214 четения

Юношите младша възраст на ХК “Локомотив” (ГО) записаха 3 победи в четвъртия турнир на регионална зона “Мизия”, на който бяха домакин. В първата среща локомотивци потеглиха трудно, но след силно второ полувреме се наложиха над връстниците си от Павликени с 18:11 (8:8). Във втория мач горнооряховчани надиграха юношите на “Чардафон” (Габрово) с 21:2 (14:0). Третата среща беше градското дерби срещу ХК “Раховец”. Отборът на “Локо” беше по-концентриран и победи с 25:10 (10:2). Треньорите на “Локо” Й. Димитров и Г. Караджов изразиха задоволството си от играта на възпитаниците си. Аплодисменти засалужиха П. Павлов, Н. Гавраилов, Н. Генов, Т. Иванов, Б. Йорданов, В. Василев, Ст. Савов, Р. Александров, Т. Николов, Г. Кръстев, П. Борисов. В неделя младежите на “Локо” ще играят на турнир в Габрово, а мъжете гостуват на “Осъм” в Ловеч в кръг на А “РХГ”.