Стражичани биха със 7:6 “Локомотив” (ГО) на Футбол 5

Публикувано на ср, 3 апр. 2024
90 четения

Пред пълните трибуни на изкуствения терен в Стражица най-малките футболисти на “Левски 1986” (Стражица) – формация Футбол 5, победиха своите връстници от “Локомотив” (Горна Оряховица) със 7:6.
Първи до гол стигнаха гостите, но отговорът на стражичани не закъсня. Преслав Драганов с топовен удар отбеляза за 1:1, при който резултат завърши и първата част. Второто полувреме отново започна с гол на младите локомотивци. Минута след това обратът бе пълен след попадения на Георги и Никола Георгиеви. Малко преди края на втората част гостите получиха право на дузпа, но домакинският вратар Пламен Панов спаси по великолепен начин.
През третата част с голове на Диян Баренков и още три на Георги Георгиев стражичани поведоха със 7:2. Последва лек спад в играта на домакините и това позволи на талантите от Горна Оряховица да намалят резултата до 7:6.