С гол на Кристиян Великов младите “железничари” биха в дербито “Етър”

Публикувано на пт, 13 апр. 2018
189 четения

“Локомотив” (ГО), който е един от водачите в класирането на зоновата група “А” при юношите старша възраст, спечели местното дерби с “Етър”. Мачът от поредния 13-и кръг на първенството завърши с минималното 1:0. Единственият гол с цената на трите точки реализира за “железничарите” Кристиян Великов в 47-ата минута. Двубоят бе много коректен, като реферът показа само един жълт картон.
В Царевец местният “Изгрев-93” изигра само 32 минути срещу “Първа атомна”. Гостите от Козлодуй се явиха само с осем души, двама от които получиха “контузии” и срещата бе прекратена. Пламен Иванов откри резултата в 23-ата минута, после Ростислав Данчев си отбеляза автогол. После гостите се “контузиха” и мачът не се доигра. Съгласно правилника Спортно-техническата комисия на БФС прибави още три попадения към актива на “Изгрев-93” и крайният резултат е 5:0 в полза на момчетата на Ангел Ангелов.
В Полски Тръмбеш домакините от “Янтра” също си осигуриха трите точки, побеждавайки с 3:1 “Чардафон” (Габрово).