ОФК “Павликени” разпиля със 7:2 “Ювентус”

Публикувано на пт, 12 май 2017
137 четения

Павликенчани нанизаха седем гола на аутсайдера “Ювентус” (Малчика). Домакините доминираха през цялото време и пропиляха още куп голови положения. Равновесието в резултата се запази до 26-ата минута, в която Йордан Йорданов сложи начало на серията. След 4 минути отново той изпрати топката в мрежата за 2:0.
След почивката домакините бяха още по-прецизни в завършващата фаза на атаката. Димитър Димитров направи резултата класически в 53-ата минута, а в 64-ата Димитър Кушев покачи на 4:0. После на два пъти Димитров и веднъж Йорданов докараха цифровото изражение до 7:0. В края на срещата Светлин Стоянов и Ивайло Дюлгеров отсрамиха “Ювентус” с по едно попадение, съответно в 77-ата и 90-ата минути.
Тази неделя “Павликени” гостува в Козлодуй на “Първа атомна”. Резултати, 25 кръг: Мизия – Литекс 0:2, Трявна – Янтра 3:0, Кариана – Академик (Св) 4:1, Левски – Партизан 4:0, Ком – Първа атомна 1:3, Севлиево – Бдин 2:1.