ОФК “Павликени” писа шест на Недан

Публикувано на пн, 13 май 2013
161 четения

Убедителна победа с 6:0 грабна ОФК “Павликени” в домакинството си срещу “Недан”. Още в самото начало Стефан Гинчев отправи опасен удар, а в 24-ата минута пак той бе съборен в наказателното поле на гостите и сам реализира отсъдената дузпа за 1:0.
В 35-ата минута пък Иван Златков почти от страничната линия отправи удар, който изненада вратаря на гостите с втори гол. Ивайло Стефанов бе изведен отдясно и прати топката в мрежата – 3:0. Мартин Кръстев в 50-ата минута слаломира успешно сред отбраната на неданци и покачи на 4:0. Стефан Гинчев с левия крак от средна дистанция покачи резултата с петото попадение в мача в 76-ата минута. Крайното 6:0 фиксира Иван Златков в 81-ата минута, като домакините имаха толкова положения, че можеха да направят резултата и двуцифрен.