Хандбалният “Локомотив” загуби от НСА в столицата

Публикувано на ср, 22 мар. 2017
143 четения

Хандбалният “Локомотив” загуби от НСА с 26:33 при гостуването си в София в мач от XV кръг на “А” РХГ. Голямо желание за игра показаха железничарите още след първия съдийски сигнал. Момчетата на Йордан Димитров заложиха на бързи и скоростни атаки. Студентите отговориха с по-твърда, граничеща на моменти с грубост игра. Първото полувреме премина в постоянни обрати в резултата, като домакините успяха да вземат гол преднина със сирената за край на полувремето, завършило при 17:16.
С подновяване на играта студентите успяха да отбележат четири безответни гола. Пасив, който младите горнооряховчани не успяха да заличат. Въпреки усилията в края на мача те загубиха с 33:26. Желанието и амбицията на “локомотивци” направиха добро впечатление на спортните специалистите от НСА, дошли да наблюдават мача. Те изказаха някои резерви към съдийството, което от горнооряховския щаб не пожелаха да коментират. Поздравления получиха треньорът Йордан Димитров и неговите състезатели В. Лазаров, А. Сидер, Г. Маринов, Й. Михнев, Х. Сидер, Кр. Иванов, В. Боев, Л. Димитров, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Р. Йорданов, Ив. Дачев, Ив. Грамчев, П. Николов, Т. Калчев, В. Георгиев.