Хандбалният “Локомотив” с втора пролетна победа

Публикувано на чт, 2 февр. 2023
96 четения

В мач от IХ кръг на “А” републиканска хандбална група горнооряховският “Локомотив” победи “Добруджа” (Добрич) с 37:27 (18:13). В ОЗК “Арена” в Бяла хандбалистите от Горна Оряховица поведоха с 4:1 в начало на срещата. До края поддържаха комфортна преднина и се оттеглиха на почивката с пет гола преднина 18:13.
През втората част “железничарите” вдигнаха оборотите. Бележеха с лекота и увеличиха разлика до 10 гола. Добруджанци не намериха сили за обрат и чуха финалната сирена при резултат 37:27.
“Локо”: Стефан Димитров, Любен Иванов, Исмет Хаджиев, Любослав Димитров, Тодор Калчев, Петър Николов, Емилиян Синигеров, Николай Генов, Георги Кръстев, Георги Стоянов, Божидар Симеонов, Кристиян Йорданов, Веселин Чакмаков, Иван Петков, Валентин Николов, Кристиян Йорданов.