Етърци с победа и реми срещу “Чардафон” (Гб)

Публикувано на ср, 7 окт. 2015
195 четения

Победа и равенство постигнаха малките футболисти на “Етър” в домакинствата си срещу “Чардафон” (Габрово). Много силно е представянето на юношите младша възраст, които в 4-ия кръг се наложиха над габровци с 3:1. Това бе и четвъртата им поредна победа, която ги утвърди на първото място в класирането на зоновата група.
“Виолетовите” имат пълен актив от 12 точки, вкарали са 19 попадения и са получили само 5. Втори в класирането е “Янтра” (Габрово) със 7 точки, а “Литекс” е едва четвърти с 6 т., но има два мача по-малко.
В 4-ия кръг се получиха следните резултати: Янтра (Полски Тръмбеш) – Севлиево 4:0, Локомотив (ГО) – Павликени 1:1, Трявна – Академик (Свищов) 3:0, Етър – Чардафон 3:1, Литекс почива.
При децата етърци завършиха срещу “Чардафон” наравно 1:1. Великотърновци са на осма позиция с 4 точки от една победа, едно реми и две загуби. Водач е свищовският “Академик” с 10 точки, следван от “Локомотив” (ГО) с 9.
Резултатите от 4-ия кръг: Янтра (Полски Тръмбеш) – Севлиево 2:1, Локомотив (ГО) – Павликени 2:0, Трявна – Академик (Свищов) 0:1, Етър – Чардафон 1:1, Литекс почива.