Етърци разбиха “Локомотив” с 6:0

Публикувано на чт, 24 мар. 2016
281 четения

Убедителна победа с 6:0 записаха децата на “Етър” в регионалното дерби от първия пролетен кръг на Зона “В. Търново”. Възпитаниците на треньора Георги Георгиев напълно надиграха гостите от Горна Оряховица, като още до почивката водеха с 5:0 и бяха убили всякаква интрига.
Още в 3-ата минута Атила Есиров откри резултата, а десет минути по-късно Михаил Кьорчев удвои резултата. След поредната атака Тони Маречков в 17-ата минута направи разликата класическа. Надмощието продължи и Иван Димов бе точен за 4:0 в 22-ата минута, а веднага след това Кристиян Великов наниза петия гол. След почивката темпото поспадна, а в мрежата на горнооряховци влезе само още един гол, дело на Иван Николов за крайното 6:0.
При юношите младша възраст срещата между “Етър” и “Локо” (ГО) бе много по-оспорвана, като завърши 0:0. И двата отбора имаха своите възможности, а гостите удариха и греда, но голове не паднаха.
Останалите резултати: “Янтра” (Габрово) – “Севлиево” 4:1 и 8:2, “Изгрев 93” (Царевец) – “Чардафон” 1:2 и 1:7, “Литекс” – “Академик” 8:0 и 3:0, “Трявна” – “Павликени” 8:2 и 3:0.