Етърци (2002) отпаднаха от турнира за Купата на БФС

Публикувано на ср, 23 окт. 2019
43 четения

Юношите на “Етър”, родени 2002 година, не успяха да стигнат до четвъртфиналите в турнира за Купата на БФС. “Виолетовите” отстъпиха с 2:0 като гости на “Дунав” (Русе), след като първият мач у дома бе завършил наравно 1:1.
Оспорван бе и реваншът, като до почивката резултатът се запази 0:0. Роденият през 2004 г. Борис Димитров обаче успя да открие за домакините, а Симеон Дочев реши всичко с втория гол в полза на “Дунав”.
На 1/4 финалите продължават още “Черноморец”, “Локомотив” (Пд), “Ботев” (Пд), “Славия”, ЦСКА-София и “Септември”.
На същия етап на турнира юношите младша възраст на “Етър”, родени 2004 г., както и децата, родени 2006 година, ще срещнат “Спартак” (Пловдив), като в първите срещи на 28 октомври гостуват, а реваншите са на 6 ноември.