Димитър Димитров със сребро и бронз от купа “Раднево” и купа “Марица Изток”

Публикувано на пт, 17 юли 2015
137 четения

Сребърен и бронзов медал спечели великотърновският клуб по ориентиране “Браун Тим” от двудневните състезания, проведени в околностите на Стара Загора. 143 ориентировачи застанаха на старт в надпреварата за купа “Раднево”. Димитър Димитров завоюва сребърен медал в група Мъже-45, които се състезаваха по маршрут с дължина 3.3 км и 15 контролни точки. Състезателят на “Браун Тим” остана на 33 секунди от победителя Илиан Дянков от Сливен. В група Жени-45 Петя Димитрова се подреди на пето място на 3.1 км. 144 състезатели премериха сили в състезанието за купа “Марица Изток 2015”. Димитър Димитров се подреди на трето място, а Петя Димитрова е четвърта, съответно в групи Мъже/Жени-45. В комплексните класирания в двете състезания “Браун Тим”, който участва само с 2 ориентировачи, е на девето място от 19 клуба.