Децата на “Етър” отиват на турнир в Пловдив

Публикувано на вт, 27 мар. 2018
305 четения

Децата на “Етър” ще вземат участие в голям национален футболен турнир “Пловдив 2018”. Надпревара за млади футболни таланти стартира на 2 април и ще приключи на 6-и същия месец, когато от 10 часа е мачът за 3-4 място, а от 11:30 часа е финалът. Освен тимове от местните клубове “Ботев” и “Локомотив”, турнирът ще събере под тепетата представители на школи от Велико Търново, София, Хасково, Пазарджик. Мачовете ще се играят по две полувремена от по 25 минути, с почивка от 10 минути.
“Виолетовите” започват на 2 април от 17:15 ч. срещу “Орлета” (Пазарджик). На следващия ден от 13:45 ч. е срещата с първия отбор на “Ботев” (Пловдив), а от 18:45 ч. се изправят срещу ДИТ (София). На 4 април от 13:45 ч. съперник на “виолетовите” е “Локомотив” (Пловдив). В другата група са съставите на “Ботев-2” (Пловдив), “Черноморец” (Бургас), ВЕЛД (Пловдив) и “Царско село”. Полуфиналите са на 5 април и ще противопоставят първите два тима от двете предварителни групи. Тогава са и срещите за разпределяне на местата от пето до десето.