Деца и подготвителна група: Малките етърци нанизаха общо 12 гола на “Янтра”

Публикувано на ср, 24 Апр. 2013
255 четения

Общо 12 гола вкараха двата тима на “Етър 1924” срещу връстниците си от “Янтра” (Габрово) при най-малките. Децата се наложиха с 6:1, а подготвителната група – с 6:0.
Надмощието на “виолетовите” бе пълно и още в 7-ата минута Ренал Бонджов откри резултата, после до почивката се разписа още веднъж, а два гола добави и Христомир Дончев. Въпреки учедителното 4:0 малките етърци продължиха да атакуват вратата на гостите и в 48-ата минута Ив. Николов покачи на 5:0. При една от редките атаки на габровци Георги Георгиев в 51-ата минута вкара почетен гол, а Георги Денев малко след това направи 6:1 за “виолетовите”.
Още по-убедителна беше подготвителната група – 6:0 над връстниците си от Габрово. Октай Шабанов откри в 3-ата минута, а в този мач с хеттрик се отличи Кристиян Кънчев. Два гола пък добави в 18-ата и 28-ата минути Ангел Ангелов.
Резултати, деца и подготвителна група, подзонова група, 13 кръг: “Левски” – “Етър 1924” II 3:1 и 2:1, “Сторгозия” – “Локо” (ГО) 4:2 и 0:4, “Етър 1924” – “Янтра” 6:1 и 6:0, “Спартак” – “Литекс” 0:3 и 1:1, “Академик” – “Видима” 0:5 и 0:2.