Братята Валдемар и Брайън Стоянов носят победа за “Локо” (Мездра) в Полски Тръмбеш

Публикувано на вт, 28 авг. 2018
253 четения

Най-много попадения в кръга видяха зрителите на стадиона в Полски Тръмбеш, където домакините от “Янтра” отстъпиха с 2:4 на новака “Локомотив” (Мездра). Това бе трета поредна загуба за тръмбешчани, въпреки че получиха право на два наказателни удара в неделя. За гостите три от четирите гола отбелязаха братя. Валдемар Стоянов откри резултата в 17-ата минута. В последните секунди на първата част брат му Брайън Стоянов покачи на 0:2 и направи почти невъзможна задачата на домакините за обрат. Въпреки това те започнаха агресивно след почивката и в 53-ата минута се върнаха в мача. Красен Каравелов вкара дузпа за 1:2. Тринадесет минути по-късно обаче бившият таран на “Ботев” (Враца) – Румен Рангелов, вкара за 1:3. Брайън Стоянов вкара втория си гол в мача в 78-ата минута, покачи резултата на 1:4 и на практика приключи спора. В последната минута на редовното време Емил Копаранов реализира втори единайсетметров наказателен удар за тръмбешчани. “Локомотив” вече има 6 точки, а “Янтра” остана на дъното с нулев актив. Тимът от Полски Тръмбеш е единственият в групата, който все още няма точка.