2:2 завършиха “Академик” и “Севлиево”

Публикувано на пт, 27 юли 2018
232 четения

С равенство 2:2 завърши контролната футболна среща в Свищов между местния “Академик” и “Севлиево”. Наставникът на гостите Анатоли Тонов започна мача с експериментален състав – без половината титуляри. Треньорът на домакините Евгени Маринов пък за пореден път заложи на млади момчета. Сунер се разписа за 1:0 в средата на първото полувреме. Десетина минути по-късно севлиевци изравниха чрез Николай Николаев. Малко преди почивката Кристиян Иванов отново даде аванс на “студентите” с попадение за 2:1, а “Академик” пропиля още две чудесни възможности.
В 57-ата минута Борислав Трендафилов изравни, а до края той, Николаев, Димитър Байдаков и Петър Казаков пропуснаха да завършат добри атаки. Казаков пропусна и дузпа в 75-ата минута за гостите, отсъдена за игра с ръка на свищовски футболист.