12-годишните свищовски хокеисти са четвърти на държавното първенство в зала

Публикувано на нд, 27 Мар. 2016
182 четения

състезателите от СКХТФ "Дунав" Димитър Марков, Борислав Петров, Ивайло Александров, Александър Александров, Дениз Ангелов, Преслав Христов, Даниел Стефанов, техният треньор Радослав Радков и най-успелият гимнастик Йордан Йовчев

XVI държавно първенство по хокей в зала за деца до 12г. се проведе на 18 и 19 март 2016г. в гр.Пловдив. Свищовските хокеисти реализираха 2 победи и 2 загуби, и се класираха на 4 място в крайното класиране. Състезателят Дениз Ангелов от СКХТФ „Дунав“ беше избран за „Мистър хокеист“. Наградите бяха връчени от най-успелия български гимнастик Йордан Йовчев. На състезанието децата бяха придружавани от своя треньор Радослав Радков и мениджъра на отбора Николай Марков.
В дивизя „А“ участваха отборите от 8 клуба: КХ „Крам Комплекс“ – София, КХ „Хеброс“ – Харманли, СКХТФ „Дунав“ – Свищов, КХ „Академик плюс“- София, КХ „Локомотив“- Червен бряг, КХ „Петър Берон 2009“ – Пловдив, КХ „Пловдив“ – Пловдив, КХ „Ен ДжиеЕс“ – Перник.