В Стражица завърши футболният турнир „Купата на кмета”

Публикувано на ср, 26 юни 2019
304 четения

Общинския турнир по футбол за “Купата на кмета” 2019 завърши с победител отбора на РУ Стражица. Спортната инициатива се проведе под патронажа на кмета на Община Стражица Румен Павлов в периода от 10 юни до 21 юни в Спортната зала в града.

В турнира взеха участие 9 отбора, разделени в две групи. В група „А” се състезаваха ПРУЖИНКИТЕ, НЕПОБЕДИМИТЕ, КОРАДО, СИЛНО ЗАВИСИМИТЕ,   ХЛЕБОЗАВОД СТРАЖИЦА, а в група „Б” – РУ СТРАЖИЦА, ЕЛ КЛАСИКО, КАМЕН, ДАН КОЛОВ.

Първо място в класирането зае РУ Стражица, втори останаха Корадо Стражица, трети се наредиха Хлебозавод Стражица и четвърти – Ел Класико.

По време на турнира за индивидуалните си умения бяха отличени: за голмайстор на турнира – Красиян Кирилов от Ел Класико, а съотборникът му Венцислав Нойков грабна приза за най атрактивен гол, за най–полезен състезател Борислав Иванов от Корадо, а за най–добър вратар беше отличен Васил Боев от РУ Стражица.

Наградите за шампионите и техните подгласници връчи кметът Румен Павлов.