“Янтра ДНЕС” с най-точен мерник

Публикувано на ср, 4 юли 2018
475 четения

По време на тържественото съвещание по повод празника на МВР бяха връчени  наградите от Турнира по стрелба с пистолет “Макаров”, в който се включиха представители на медиите и полицейски служители. При журналистите първото място спечели отборът на “Янтра ДНЕС” в състав фоторепортерът Даниел Йорданов и уеб дизайнерът Бранимир Бонев. Репортерът на вестника Весела Кънчева е най-добра сред дамите, които стреляха с “Макаров”, а при мъжете първото място завоюва фотографът Светослав Стефанов.

В отборното класиране на служителите на МВР първото място грабна сектор „Пътна полиция“ с общо 124 точки от максимални 160. Първи в индивидуалното класиране със 72 точки от максимални 80 се нареди Захари Георгиев от РУ – Свищов.
Турнирът по футбол се проведе на 2 и 3 юли 2018 г. на комплекс „Спортно Търново“. В надпреварата се включиха 6 отбора от структурните звена на ОДМВР  и РД „ПБЗН“ във Велико Търново. Първото място и купата на директора на Областната дирекция спечели отборът на РД „ПБЗН“ – Велико Търново.