“А” областна група: “Земеделец” и “Левски” (Стражица) си размениха по един гол в Козловец

Публикувано на пн, 23 Ное. 2015
367 четения

Въпреки това те първи откриха резултата. В 40-ата минута Александър Цонев проби отбраната на козловчани и подаде към останалия сам пред празната врата Борислав Иванов, който прати топката в мрежата – 0:1. След почивката натискът на “Земеделец” се засили, но пък на висота бе вратарят на стражичани Ивелин Пройнов. Удар на Иван Лесев разтърси гредата, а за гостите Атанас Евтимов, Александър Цонев и Борислав Ианов не успяха да вкарат. В 84-ата минута Георги Дянков намери Калоян Илиев, който изпрати топката в горната греда и от нея в мрежата за 1:1.
Анатоли ПЕТРОВ“Земеделец” (Козловец) и “Левски” (Стражица) завършиха наравно 1:1 в много интересен двубой, пълен с голови възможности. Мачът започна с натиск на домакините и удари на Иван Лесев и Пейчо Панев, изчистени пред голлинията. Стражичани пък бяха принудени да направят две смени, слад като Петър Петров и Георги Марчев се самоконтузиха.