“Янтра” (Полски Тръмбеш) отстъпи с 2:1 в Лом

Публикувано на вт, 23 февр. 2021
49 четения

Тръмбешчани отстъпиха с 2:1 при гостуването си на водача “Левски” (Лом). Домакините започнаха настъпателно и още в 5-ата минута Мариян Огнянов стреля опасно, но вратарят Рашков спаси. В 10-ата минута Раиф Мурадов отправи далечен изстрел за 1:0. Петко Петков в 24-та минута вкара красиво попадение за 2:0 със задна ножица. После Георги Иванов се откъсна отдясно и нанесе добър изстрел, но вратарят на гостите изби, същата ситуация се повтори и в началото на втората част.
За гостите в 67-та минута Любомир Генчев напредна и стреля, но шутът му мина покрай страничния стълб. В 74-та вратарят на домакините Диян Вълков получи директен червен картон и бе изгонен, като фаулира откъсналия се при контраатака Ростислав Данчев.
В 84-та минута Петко Петков се размина с второ попадение, като ударът му срещна напречната греда. В самия край Ростислав Данчев успя да върне едно попадение за “Янтра”, като се измъкна от защитниците на “Левски” и с хубав удар по земя успя да промуши топката под краката на вратаря – 2:1.