“Янтра” (П. Тръмбеш) с първа победа за сезона

Публикувано на чт, 10 сеп. 2020
77 четения

Първа победа през сезона записаха футболистите на “Янтра” (ПТ), които биха с 1:0 у дома “Трявна”. След равностойно първо полувреме второто започна с отлична възможност – Тихомир Антонов бе изведен зад гърба на отбраната и стреля, но вратарят им спаси.
Нова възможност се разкри пред Александър Миланов, който получи топката на чисто от Красен Каравелов, но отново стражът на гостите се намеси.
Единственият гол дойде в 71-вата минута, когато се разписа Янислав Илиев, а в оставащото време тръмбешчани не позволиха вратата им да бъде застрашена сериозно и залагаха на контри. “В защита стояхме добре, не дадохме възможности на съперника. В атака обаче има какво да се желае. Трудно бележим голове и това трябва да се промени”, коментира старши треньорът Петър Кръстев.
“Янтра” (ПТ): Радослав Рашков, Иван Иванов, Стефан Трайков, Исмаил Мастънов, Янислав Илиев, Тихомир Антонов, Красен Каравелов, Николай Иванов, Тони Маречков, Ростислав Данчев, Александър Миланов.