“Ужас” (Присово) стартира победно, “Мъка” загуби с 4:0

Публикувано на чт, 17 Ян. 2019
413 четения

Тимът на “Ужас” (Присово) надделя с 3:2 над “Мастър Пик” във втория ден на зимния турнир по футбол в ДКС “В. Левски”. Мартин Душков вкара два гола до 25-ата минута, но към края на мача Николай Койчев възстанови равенството. За ужас на отбора му обаче присовчани в 28-ата минута нанизаха победен гол чрез Светослав Козарев. “Евролукс” разби с 4:0 “Мъка”, но три минути преди края резултатът бе само 1:0 с гол на Иван Сапунджиев. Тогава Николай Гюджеменов удвои, а после Сапунджиев и Борислав Гецов довършиха съперника.
В група Г “Стима” трудно надделя над “Ресен-2012” с попадение на Пламен Станчев в 39-ата минута. “Ветеран турист” и “Амфора” завършиха 1:1 с голове на Иван Петров и Мартин Йорданов.
22 гола паднаха в първия ден. “Сто кила” и “Ресторанти Бианко” стартираха с 0:0 в група А. “Ла Фурия” пък разби с 4:1 “Мусала Брокер”. Николай Митев заформи хеттрик, а Сибин Самирев от съперника си вкара автогол. За “брокерите” Кирил Ангелов се разписа в 39-ата минута. “Тера Трак” отнесе “Фортуна” с 8:4 в голово шоу в група Б. Многократният голмайстор на турнира Илиян Димитров започна ударно с 4 гола, по един добавиха Борислав Борисов, Мартин Иванов, Петър Григоров и Людмил Божков. А съперникът бе открил чрез Александър Гатев в 8-ата минута. В хода на мача Мартин Иванов вкара две попадения, а в последните секунди точен бе и Димитър Йорданов. Настоящият шампион “Лайтс” тръгна с 5:0 срещу “Победа” (Кесарево) с пет гола още до почивката, дело на Емил Копаранов, Бисер Пенчев, Мартин Пенев и Петър Андреев (два).
Днес мачове няма поради заетост на залата, а турнирът продължава в петък.