“Удар” (Бяла черква) вкара 4 в Царевец

Публикувано на ср, 11 Сеп. 2019
232 четения

4 безответни гола вкара “Удар” (Бяла черква) при гостуването си на “Изгрев-93” (Царевец) в първия кръг на областната група. Мачът обаче започна с натиск на домакините и в началото се наложи на вратаря на “Удар” Галин Иванов да спасява опасни изстрели.
В 13-ата минута обаче опитният състав от Бяла черква организира контра и Георги Каменов вкара за 0:1, възползвайки се от пас на Мирослав Тотев. Мачът продължи с поредица от атаки към двете врати и добри намеси на Апостолов и Иванов. След почивката гостите имаха сериозен превес.
В 61-вата минута Мирослав Тотев бе изведен от Александър Латев и вкара за 0:2. Самият Латев покачи на 0:3 в 80-ата минута, в която довкара отбита от вратаря на домакините топка. Отново той вкара и четвъртия гол с удар покрай вратаря на домакините.