Вторият отбор загуби от “Севлиево”

Публикувано на вт, 16 мар. 2021
291 четения

Дублиращият отбор на “Етър” падна у дома с 0:3 от “Севлиево”, като от състава липсваха контузените Борислав Марков и Христо Марков, както и Юлиян Райков, който бе в групата на мъжкия отбор за мача в София. Още в 8-та минута гостите откриха чрез бившия етърец Илиян Трифонов. В самия край на полувремето капитанът на севлиевци Атанас Фиданин удвои аванса след двойно подаване с Атанас Георгиев. Всичко приключи в 71-та минута, когато след центриране от ляво Добрин Петров с глава оформи класическото 0:3. Съотборниците му Християн Василев и Милен Тонев също имаха възможности за гол, а младият тим на домакините пък не се възползва от две много добри положения пред вратата на противника.
Свищовският “Академик” загуби гостуването си на “Пещера” (Галата) с 2:0 след два късни гола. Чак в 82-та минута Юлиян Младенов откри, а в самия край Желев се разписа за крайното 2:0.