“Павликени” загуби в Козлодуй чак в края

Публикувано на вт, 16 май 2017
47 четения

Загуба с 2:0 допусна “Павликени” при гостуването си на “Първа атомна” в Козлодуй, но може само да съжалява за изпуснатите точки, защото и двата гола за домакините паднаха чак в последните 10 минути. Точни бяха Ростислав Данчев в 80-ата и Любен Вълков в 89-ата минути. “Направихме много пропуски. Някои добри атаки бяха спрени със спорни засади, а накрая умората си каза думата и трябваше да направя принудителни смени. През първото полувреме Димитър Димитров остана сам срещу вратаря на домакините, но не успя да вкара. Имахме възможности и при статични положения, а те отправиха само един далечен удар, който срещна гредата.
След почивката Кушев, Киров и Борислав Иванов излязоха на стрелкови позиции, но направиха пропуски. Йордан Йорданов също се откъсваше сам, но съдията прецени, че трябва да свири нарушение, вместо да даде авантаж. При едно центриране в края на мача получихме гол. Веднага тръгнахме напред да го върнем, хванаха ни на контра и се стигна до 2:0”, разказа треньорът на павликенчани Милен Петков.