“Павликени” с четвърто реми

Публикувано на вт, 17 сеп. 2019
89 четения

Павликенчани записаха четвърто равенство от началото на сезона от общо 6 мача, като имат и по една победа и загуба. Възпитаниците на треньора Димитър Тодоров не успяха да го зарадват с победа на рождения му ден, въпреки че имаха необходимите възможности за това и завършиха 0:0 срещу “Локомотив” (Мездра).
Както и срещу “Ком” (Берковица) обаче головите положения бяха пропилени, а накрая грешка можеше да донесе на гостите от Мездра трите точки. Пропуски направиха Стефан Гинчев, Красен Трифонов и Калоян Калчев. Пробив на Гинчев пък бе спрян от вратаря на “Локомотив” с нарушение пред наказателното поле. Най-добрият шанс за павликенчани се откри в 83-ата минута, в която Красен Трифонов стреля силно, вратарят на мездренци отби топката в Пламен Илиев, който от метър се опита да я копне, но стражът се надигна и спаси…