“Недан” без грешка срещу аутсайдера

Публикувано на вт, 27 Ное. 2012
107 четения

Отборът на “Недан” не допусна изненада при гостуването си на аутсайдера в групата “Стрела” (Ореш). След като в миналия кръг биха фаворита “Светкавица” (Михалци), сега неданчани удариха с 4:2 като гости в Ореш. Иван Иванов с удар от движение откри за 0:1 в 8-ата минута, а отново той пропусна и дузпа, спасена от вратаря Виктор Маринов. Иванов обаче се реабилитира с нов гол в 40-ата минута.
След почивката домакините се вдигнаха на щурм и първо Хюсеин Петров с глава намали, а в 55-ата минута Петър Петров прати топката под сглобката на гредите за 2:2. Галин Стоянов и Ивайло Ценов пропуснаха в чисти положения да решат мача за “Стрела”. Вместо това гостите от “Недан”, които залагаха на контри, нанесоха своя удар. В 84-ата минута Ивелин Върбанов се измъкна и направи 2:3, а отново той при бърза контраатака три минути преди края фиксира резултата на 2:4.