“Локо” с четвърта поредна победа, излезе четвърти

Публикувано на пн, 11 Ное. 2019
101 четения

“Локомотив” (ГО) продължава силното си представяне напоследък – четвърта поредна победа изведе “железничарите” до 4-то място във временното класиране. Тимът надделя, макар и трудно, с 3:2 у дома срещу “Струмска слава”.
Домакините имаха превес преди почивката, но гол не падна. Логичното се случи в 53-ата минута, когато Димитър Юруков се разписа за 1:0. Десетина минути по-късно обаче Хуан Калдерон възстанови равенството. Отново локомотивци поведоха чрез друга резерва – Калоян Стефанов, в 75-ата минута.
Драмата пак дойде в края. Течеше 88-ата минута, когато Любомир Танев успя да изравни за 2:2. Домакините се хвърлиха напред и след минута защитникът Михаил Минков донесе победен гол и голямата радост по трибуните.
“Локомотив”: Василев, Минков, Тодоров, Фиданин, Сандов, Пехливанов, Чалъков, Рамадан, Колев, Райчев, Христов.