“Локо” (ГО) унижи с 5:0 “Пирин” в Благоевград

Публикувано на пн, 4 Ное. 2019
77 четения

Горнооряховският “Локомотив” нанесе изненадващ разгром като гост на “Пирин” (Благоевград) насред стадион “Христо Ботев” в поредния кръг на първенството на Втора лига. Гостите спечелиха срещата с категоричното 5:0 и отчаяха “орлетата”.
Атанас Фиданин откри за “железничарите” в деветата минута, а Георги Колев направи 0:2 в 19-ата. Десетина минути преди почивката и Деян Христов прониза Димитър Пангев. През втората част локомотивци не позволиха никакъв обрат, а дори в 70-ата минута Христов вкара втория си гол в мача. В края на срещата Георги Янев оформи крайното 0:5 за “Локомотив”. В последните минути феновете на “орлетата”, освен че освиркаха своите футболисти, започнаха да аплодират играта на гостите. В последните си пет мача горнооряховци имат 4 победи и едно реми и вече се изкачиха на петото място във Втора лига. В следващия си мач – в събота от 14:30 ч., те посрещат у дома състава на “Струмска слава” (Радомир).
“Локомотив”: Ивайло Василев, Атанас Фиданин, Михаил Минков, Мартин Сандов, Ивайло Тодоров, Айкут Рамадан, Георги Колев, Петър Чалъков, Деян Христов, Жак Пехливанов, Кристиян Райчев.