“Локо” (ГО) падна с 3:0 от “Арда”

Публикувано на вт, 8 сеп. 2020
99 четения

“Локомотив” (ГО) загуби с 3:0 от “Арда” (Кърджали) в контрола, изиграла се в Стара Загора. Още в 3-тата минута Михаил Александров остана сам срещу Василев, но ударът му премина вляво покрай гредата. На два пъти Муса Адад стреля към вратата на Ивайло Василев, но той се справи с вещина.
Радослав Василев в 20-ата минута след грешка в горнооряховската защита отбеляза отблизо за 1:0. Иван Вълчанов стреля от пряк свободен удар на пеналта, но на сантиметри от долната лява греда на Караджов. Василев се отличи с ново спасяване след удар на футболиста на “Арда” Муса Адад. В 39-ата минута Иван Тилев вкара за 2:0.
През втората част Андрия Бубняр бе много близо до това да покачи на 3:0, но ударът му срещна гредата. В 80-ата минута обаче отново той отбеляза третото попадение и оформи крайното 3:0 за “Арда”.