“Локо” (ГО) насрочи мач с “Черно море”, разби дублиращия тим на “Етър” с 5:1

Публикувано на пт, 31 юли 2020
351 четения

Втори изключително силен съперник за контролите си насрочи ръководството на “Локомотив” (ГО). След като направиха равенство 1:1 на носителя на Купата на България “Локомотив” (Пловдив), горнооряховци ще премерят сили с “Черно море” преди началото на Втора лига.
На 1 август (събота) “Локо” (ГО) ще изиграе последната си контрола непосредствено преди старта на първенството във Втора професионална лига. Мачът с “моряците” – един от утвърдените отбори в елита на България, ще се играе във Варна.
Междувременно във втората си контролна среща “железничарите” спечелиха убедително над новия член на Трета лига “Етър-2”. Тимът на Милчо Сирмов се наложи с 5:1. Владислав Мирчев от дузпа откри резултата за горнооряховци, а Янислав Цачев удвои резултата. Великотърновци върнаха едно попадение чрез Кристиян Кънчев. Мачът бе равностоен до 60-ата минута, когато резултатът бе още 2:1. После обаче треньорът на “виолетовите” Марин Стефанов даде шанс на по-млади футболисти и тимът инкасира още три попадения, дело на Кирил Димитров, Иван Винков и Стефан Неделчев.
Горнооряховският клуб вече има нов масажист-терапевт. Това е Митко Славков, който вече е част от клуба. Той заменя работилия при “железничарите” в продължение на два сезона Николай Пенков. Досега Славков беше масажист на великотърновския “Етър”. “Вече съм масажист-терапевт в ОФК ,,Локомотив” (Горна Оряховица). Започнах официално съвместна работа с този клуб и както в “Етър”, така и тук ще продължавам да се раздавам на 100 %. Съжалявам, ако развалям на някои настроението, но става въпрос за следване на интереси”, коментира Митко Славков.