“Локо” (ГО) би “Спартак” с 3:2 във В. Търново

Публикувано на пн, 25 ян. 2021
91 четения

Горнооряховският “Локомотив” би с 3:2 “Спартак” (Пл), като любопитното бе, че мачът се игра на терен “Трифон Иванов” във В. Търново. Георги Иванов започна с петима юноши в стартовия състав на “железничарите”, които се представиха добре през първото полувреме на проверката. Гостите поведоха след попадение на Андриан Димитров в 8-та минута. Домакините изравниха в 15-тата минута след гол, отбелязан от Джунейт Яшар. Отново Яшар изведе “черно-белите” напред в резултата за 2:1 след директно попадение от корнер в 20-ата минута. Плевенските футболисти изравниха за 2:2 след грешка в отбраната на “Локо” (ГО) в 25-ата минута чрез Джаксон Да Силва. През втората част в игра се появиха всички записани в тимовия лист и в двата отбора. За домакините не взеха участие младите Иван Иванов и Стефан Иванов заради леки травми, а на вратаря Христов беше дадена почивка. “Спартак” (Пл) имаше шанс да отбележи попадение, но ударът на Танев премина над напречната греда. Далечен пас на Славов към Цанков намери Стефанов, който бе спънат в наказателното поле и арбитърът Георги Давидов отсъди дузпа в 75-ата минута. Потърпевшият Александър Стефанов не сгреши и донесе победата с 3:2.
“Локомотив” (ГО): Чаушев, Петров, Пенев, Бончев, Цанков, Чалъков, Бакърджиев, Яшар, Митев, Мирчев, Мурад (Христов, Гьонов, И. Иванов, И. Славов, Ст. Иванов, Стоянов, Стефанов).