“Локо” (Др) и “Павликени” не излъчиха победител

Публикувано на пт, 16 юли 2021
48 четения

Наравно 2:2 завършиха в Дряново местният “Локомотив” и едноименният тим на “Павликени” в приятелска среща. Гостите започнаха по-добре и до средата на първото полувреме натрупаха аванс от два гола.
В 18-ата минута Георги Христов откри резултата с глава след центриране от корнер. Стефан Гинчев пък наказа грешка на дряновската отбрана в 26-ата минута за 0:2. В последните десетина минути преди почивката локомотивци наложиха лек превес.
Резултатът от него – попадение на Николай Банов в 37-та минута за 1:2. През втората част за “Павликени” игра почти нов състав. Домакините бяха по-добри и в 57-та минута Банов се разписа за втори път – 2:2. След 75-та минута настъпи равновесие на терена, а резултатът остана непроменен.