“Локомотив” (ГО) не успя да надиграе “Чардафон” (Габрово)

Публикувано на ср, 10 окт. 2018
107 четения

Хандбалният тим на “Локомотив” (ГО) загуби от “Чардафон” (Габрово) в мач от третия кръг на “А” РХГ при мъжете. В зала “Орловец” габровските хандбалисти започнаха по-уверено двубоя и поведоха в резултата. Гостите обаче поддържаха минимален пасив и отстъпиха на полувремето със 17:14.
В началото на втората част локомотивци вдигнаха оборотите и започнаха постепенно да топят разликата, за да стигне до 26:25 в 40-ата минута. Младите “железничари” опитаха обрат, но действаха прибързано в атака. Домакините реализираха своите положения и си осигуриха победата с 32:26.
“Локомотив”: В. Лазаров, Г. Маринов, Ст. Димитров, Л. Димитров, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Е. Синигеров, П. Николов, Т. Калчев, Н. Генов, Пр. Митев и М. Иванов.