“Локомотив” (ГО) надделя с 3:2 над “Ботев” (Гълъбово)

Публикувано на пн, 16 сеп. 2019
112 четения

Горнооряховският “Локомотив” надигра с 3:2 “Ботев” (Гълъбово) в осмия кръг на Втора лига. Домакините водеха с класическото 3:0 още до 46-та минута.
Капитанът Атанас Фиданин откри от дузпа в 9-ата минута. Чалъков удвои в 37-мата с удар от границата на наказателното поле, а Стивън Славков направи преднината 3:0 още след започването на второто полувреме след грешка на вратаря Вълков.
След това “железничарите” свалиха оборотите и гостите успяха да върнат два гола чрез Димитър Алексиев, разписал се в 67-мата минута с красива задна ножица, и Емилиян Зотев, отбелязал в 81-вата с красив удар от 25 метра. След успеха тимът е на 11-о място във временното класиране с 9 точки.
“Локомотив”: Василев, Минков, Тодоров, Фиданин, Харизанов, Пехливанов, Стефанов, Райчев, Чалъков, Славков, Христов.