“Локомотив” (ГО) изнесе лекция по хандбал на студентите от НСА “В. Левски”

Публикувано на чт, 14 Мар. 2019
50 четения

Горнооряховският “Локомотив” разгроми отбора на НСА в мач от 17-ия кръг на “А” РХГ. Още с първия съдийски сигнал се заредиха атаки към двете врати. Младите “железничари” бяха по-настоятелни пред гола и поведоха с 6:3 в 10-ата минута. Гостите дори не се опитаха да променят резултата и в лежерно темпо доиграха полувремето, завършило при резултат 20:8.След почивката локомотивци наложиха тотално надмощие още след подновяването на играта. Със здрава защита и бързи атаки започнаха да бележат гол след гол и да увеличават преднината до 25:10 в 40-ата минута. “Студентите” не успяха да се противопоставят и доиграха мача до крайното 38:16.
“Локомотив”: Г. Маринов, Ст. Димитров, И. Хаджиев, Р. Йорданов, Л. Димитров, Й. Михнев, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Н. Генов, Е. Синигеров, П. Николов, Пр. Митев, М. Иванов, В. Георгиев.