“Локомотив” (ГО) би с 3:2 “Кариана” (Ерден)

Публикувано на пн, 8 апр. 2019
105 четения

Нова победа взеха “железничарите” в поредния кръг на Втора лига. Те се наложиха у дома с 3:2 над “Кариана” (Ерден) и продължиха добрата си пролетна серия с четвърти мач без загуба.
Красимир Мечев имаше кадрови проблеми: титулярният вратар Евгени Александров трябваше да бъде заместен от резервата Християн Славов, Иво Харизанов още не е готов за игра, а Мартин Николов бе наказан. Домакините обаче започнаха добре и поведоха в резултата още в 7-та минута с гол на Иван Колев. В отговор Георги Илиев нацели напречната греда, показвайки, че “Кариана” няма да се даде лесно. Отново Колев вкара за горнооряховчани и удвои преднината на тима си в 39-ата минута.
Гостите върнаха интригата в 65-ата минута, когато Владимир Мичев намали на 2:1 от наказателен удар. Влезлият като резерва Стивън Славков покачи на 3:1 и изглеждаше, че финалът на срещата ще е спокоен. Последните 5 минути обаче пак станаха горещи, след като ерденци успяха да намалят в 92-та минута на 3:2. Цветомир Тодоров се разписа с глава след центриране на Ивелин Илиев. “Черно-белите” обаче съхраниха победата, с която излязоха на седма позиция с актив от 31 т.
“Локо” (ГО): Християн Славов, Иван Пенев, Михаил Минков, Атанас Фиданин, Мартин Сандов, Красен Трифонов, Петър Чалъков, Филип Ангелов, Жак Пехливанов, Тони Иванов, Иван Колев.