“Лайтс” и “Епъл” днес във финал на зимния турнир

Публикувано на пт, 7 февр. 2020
143 четения

Отборите на “Лайтс” и “Епъл” стигнаха до решителния мач за първото място в турнира в ДКС “В. Левски”, който е днес.
На полуфиналите “Лайтс” елиминира “Тера Трак” след дузпи, като в редовното време резултатът бе 1:1. Илиян Илиев вкара за 0:1 в полза на “Тера Трак” в 4-та минута, в 21-вата Светослав Караиванов изравни. При дузпите за “Лайтс” се разписаха Свилен Василев, Красимир Гавазов и Светослав Караиванов, а Емил Копаранов пропусна. За “Тера Трак” вкараха от седмия метър Али Кязъмов и Петър Григоров, а пропуски направиха Мартин Иванов, Джихат Кямил и Димитър Димитров.
Бързи голове решиха другия полуфинал между “Епъл” и “Табако Трейд”. Още в 4-та минута Борислав Иванов даде аванс за тръмбешчани, но Даниел Димитров и Дончо Дончев веднага направиха пълен обрат в полза на “Епъл” (Джулюница). Голът на Даниел Димитров е 12-и за него от началото на турнира и ако не се случи някакво чудо, той ще вземе приза за голмайстор.
Днес от 18:00 ч. е мачът за 3-4 място между “Тера Трак” и “Табако Трейд”, а от 19:00 ч. е големият финал “Епъл” – “Лайтс”.