“Етър” би “Ботев” (Гълъбово) с голове на Иван Стоянов

Публикувано на пт, 28 юни 2019
98 четения

Втора поредна победа с 2:1 в контролите взе съставът на “Етър”, този път срещу втородивизионния “Ботев” (Гълъбово). Мачът се игра на стадиона в Елена, където са на подготовка “виолетовите”.
И двата гола вкара опитният нападател Иван Стоянов преди почивката. Той бе изведен първо от Флорент Боджадж сам срещу вратаря на съперника и откри резултата. 2:0 стана след хубава комбинация на етърци, при която Дино Мартинович пусна топката пред вратата към Иван Стоянов и той отблизо се разписа отново.
След почивката нямаше много възможности, като “Ботев” (Гълъбово) в 83-тата минута стигна до почетен гол от дузпа. В трети пореден мач “виолетовите” са без допуснат гол от игра, като и трите им съперника “Спартак”, “Дунав” и “Ботев” (Гълъбово) вкараха по едно попадение от наказателни удари.
Следващата проверка е на 28 юни (петък) от 18 ч. в Сливен, където на стадион “Хаджи Димитър” етърци играят с елитния “Ботев” (Пловдив).