“Етър-2” загуби с 4:0 в Левски

Публикувано на пн, 22 февр. 2021
129 четения

Дублиращият отбор на “Етър” започна със загуба с 4:0 пролетния полусезон в Северозападната Трета лига. Възпитаниците на треньора Марин Стефанов отстъпиха на опитния тим на “Левски-2007” като гости.
Първото порувреме бе по-доброто за “виолетовите”. Още в първата минута Антониян Харалампиев излезе в чиста позиция, но не успя да открие. Домакините поведоха след една грешка в отбраната, но “Етър” продължи да играе добре. Възможности за гол имаше пред Димитър Байдаков и Христо Марков, но почивката дойде при 1:0.
През втората част етърци, сред които поради наказание отсъстваха Борислав Марков, Кристиян Кънчев и Юлиян Райков, свалиха гарда и получиха нови три гола. С хеттрик за победата на домакините от “Левски-2007” се отличи опитният голмайстор Евгени Систов, един вкара Венцислав Миленов.
“Виолетовите” засега са на 14-а позиция с 18 точки, но утре са останалите срещи от кръга. В следващия кръг на 28 февруари от 14:00 ч. “Етър-2” е домакин на предпоследния в класирането “Трявна”.
“Етър”: Иван Георгиев, Антониян Харалампиев, Велизар Тонков, Димитър Цонев, Ивалин Петков, Калоян Митев, Светломир Събев, Стивън Манолов, Теодосий Райков, Христо Марков, Димитър Байдаков.