“Академик” (Св) разби с 5:1 “Локомотив” (Мз), Ангел Станков дебютира начело на тима

Публикувано на пн, 29 юли 2013
160 четения

Новият старши треньор на “Академик” Ангел Станков дебютира с убедителното 5:1 начело на тима над “Локо” (Мз). В последната си контрола преди старта свищовлии изиграха силен мач срещу “Локомотив” (Мездра).
В 7-ата минута Евгени Игнатов проби отдясно и намери Десислав Русев, който вкара във вратата на третодивизионния тим за 1:0.
Десетина минути по-късно Игнатов стреля силно от дистанция, вратарят на “железничарите” отби, но младокът Преслав Йорданов докопа топката и покачи на 2:0. Гостите са върнаха за кратко в мача в началото на второто полувреме, когато намалиха на 2:1 след грешка на Антъни Таджу.
Антонов отново осигури комфортен аванс на тима си в 57-ата минута, покачвайки на 3:1. Последваха поредица от атаки към вратата на “Локомотив” и още две попадения. Мартин Колев проби отляво и с десния крак изпрати топката в горния ъгъл за 4:1. Почти идентичен бе и петият гол, вкаран с удар на Мартин Методиев.