“Академик” изненадващо би в П. Тръмбеш

Публикувано на вт, 27 юли 2021
133 четения

“Академик” (Свищов) спечели с 3:1 в Полски Тръмбеш срещу местния “Янтра” в приятелска среща. Доброто представяне на селекцията на Евгени Маринов беше помрачено от контузия на нападателя Димитър Костадинов. Именно той откри резултата четвърт час след началния съдийски сигнал, когато наказа разконцентрираната защита на съперника. В 27-та минута обаче беше ударен в ребрата и веднага го откараха в болницата в Плевен.
Малко след това новото попълнение Пламен Павлов се възползва от суматоха пред вратата на “Янтра” и вкара за 0:2. Скоро след почивката новият централен нападател на “студентите” Венелин Йотов направи преднината на отбора си класическа. Виктор Василев реализира почетното попадение за домакините в 66-ата минута след пас на Бранислав Ботев.