Убедителни победи за стражичани и лясковчани

Публикувано на ср, 18 Сеп. 2019
96 четения

“Левски 1986” (Стражица) и “Левски” (Лясковец) записаха убедителни победи във втория кръг. Стражичани се наложиха в двуостър мач с 4:2 над “Недан”. В 12-ата Стефан Димитров откри за домакините, а точно преди почивката Борислав Иванов бе изведен на скорост и би под гредата за 2:0. Атанас Евтимов в 50-ата минута покачи на 3:0, а отново Борислав Иванов добави четвърти гол. Неданчани обаче не свалиха гарда и успяха да върнат два гола. В 67-мата минута Георги Георгиев вкара дузпа за 4:1, а в 84-тата отново той с глава оформи крайното 4:2.
“Левски” (Лясковец) пък разби “Лозен 2006” (Сухиндол) с 3:0. Иван Иванов откри в 21-вата минута, като засече топката след центриране. В 52-рата минута гостите останаха с десет души, след като Кирил Борисов получи втори жълт и съответно червен картон. Веднага след отстраняването на бранителя лясковчани вкараха втори гол чрез Димитър Димитров, а крайното 3:0 фиксира Иван Иванов в 61-вата минута с прехвърлящ удар.