Тръмбешчани вкараха пет на “Партизан”

Публикувано на вт, 16 Ное. 2021
277 четения

“Янтра” (Полски Тръмбеш) вкара пет гола на “Партизан” (Червен бряг) и стигна до категоричен успех с 5:0. Противно на крайния резултат началото беше за гостите. Още в началните секунди Радослав Батов пропусна да открие головата им сметка. Милен Тонев пропусна да вкара отблизо, а Дилян Димитров стреля на сантиметри покрай гредата. Христо Димов също имаше възможност.
В 15-ата минута обаче топката спря в мрежата зад Веселин Ганчев. Там я насочи опитният Калоян Илиев с глава след центриране на Тони Маречков – 1:0. Последният също имаше шанс да се разпише. До края на полувремето по веднъж пред двете врати се откриха възможности за гол.
Тръмбешчани тръгнаха към изразителния успех в 55-ата минута, когато Любомир Генчев беше фаулиран и сам вкара дузпата – 2:0. В следващия четвърт час резултатът набъбна до 5:0. Първо в 61-та минута реализира Тони Маречков след пас с пета на Любо Генчев. Той пък вкара уникален гол с шут от 35 метра в 65-ата минута. Янислав Илиев беше най-съобразителен в суматоха пред Ганчев и от десетина метра заби петото попадение.
“Янтра” (ПТ): Радослав Рашков, Тихомир Антонов, Красен Славчев, Иван Иванов, Исмаил Мастънов, Емилиян Ангелов, Янислав Илиев, Николай Иванов, Тони Маречков, Калоян Илиев, Любомир Генчев.