Тръмбешчани с ценна точка в Дреновец

Публикувано на вт, 18 май 2021
66 четения

“Янтра” (Полски Тръмбеш) продължава да отстоява третото си място в Северозападната Трета лига, като взе равенство 2:2 като гост на “Дреновец”. През първото полувреме никой не взе превес, а мрежите останаха сухи. След почивката беше доста по-интересно. В 50-ата минута Любомир Генчев центрира от фаул и Красен Славчев изведе гостите напред в резултата. Отговорът беше мигновен, но Александър Веселинов пропусна отблизо да изравни. После атакуващото дуо на “Янтра” Любомир Генчев и Ростислав Данчев не успя да завърши успешно отлична възможност.
В 65-ата минута Веселинов изравни с глава след центриране на съотборник. Скоро обратът беше факт – Георги Стоянов шутира по диагонала за 2:1. Десетина минути по-късно Генчев оформи окончателното 2:2 след точно изпълнена дузпа. В оставащото време домакините продължиха да сипят центрирани топки в наказателното поле на съперника. Пред отсрещната врата обаче бяха проведени няколко опасни контраатаки, като на два пъти Генчев пропусна да донесе победата за своя тим.